Manekin wielourazowy MULTI-TRAUMA

Dostępność: Zapytaj o cenę!

Opis

Manekin wielourazowy MULTI-TRAUMA

Manekin wielourazowy MULTI-TRAUMA przeznaczony jest dla jednostek ratowniczych, które mają do czynienia z amputacjami oraz wszelkimi przebiciami ciała. Przystosowany jest użytkowania w trudnych warunkach oraz sytuacjach wymagających specjalistycznego postępowania z poszkodowanym.

Manekiny stworzone są zgodnie z pełną anatomią ludzkiego ciała, co daje wrażenie uczucia pracy z nieprzytomną osobą. Odporne na szkodliwe czynniki środowiska zapewniają możliwość pracy z nimi nawet w trudnych warunkach.U wszystkich manekinów dorosłych można stosować kołnierze ortopedyczne, czy używać ich jako symulantów osób poszkodowanych. Zapewnia to możliwość oswojenia się z opieką nad pacjentem. Manekiny posiadają w wyposażeniu buty, które można łatwo wymienić po zużyciu.

Manekin posiada możliwość całkowitego usunięcia jednej nogi i ręki w celu symulacji amputacji. Możliwe jest także umieszczenie w klatce piersiowej ciała obcego celem symulacji przebicia ciała.

Manekin skonstruowany z płomienio-odpornego materiału o dużej odporności na otarcia. Materiał brezentowy 16oz lub P.V.C (zgodny z OEKOTEX® Standard 100. BS EN ISO 12947-2 & 14116: 2008). Wysokiej gęstości polipropylenowe wiązania (25mm wytrzymujące do 207 kg. 50mm wytrzymujące 440 kg.).

Dostępne wagi i rozmiary:

Manekin MULTI-TRAUMA 30 KG
180 CM
Manekin MULTI-TRAUMA 50 KG 180 CM
Manekin MULTI-TRAUMA 70 KG 180 CM

 Ceny dostaw zależą od ilości i wagi zamówionych manekinów!!!

Produkty powiązane

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl