Prądownica AWG TURBOMASTER 52

Dostępność: Zapytaj o cenę!

Opis

Prądownica AWG TURBOMASTER 52

Prądownica typu turbo z regulacją wydajności wykonana zgodnie z najnowszymi technologiami przez renomowanego producenta armatury pożarniczej. W wersji 52 posiada Świadectwo dopuszczenia CNBOP.

Wydajność:

Prądownica posiada regulowaną wydajność za pomocą obrotowego pierścienia z wyraźnie zaznaczoną wydajnością oraz powierzchnią antypoślizgową.  Funkcja oczyszczenia uruchamiana jest poprzez skrajne przekręcenie pierścienia w lewo. Powoduje to możliwość wypłukania zanieczyszczeń o średnicy do 6 mm.

Regulacja wydajności w prądownicy TurboMaster 52 wynosi :100-200-300-400 l/min -płukanie. Zmiany pomiędzy kolejnymi przedziałami wydajności oznajmiane są poprzez opór na pierścieniu i wyraźne kliknięcie.

Głowica:

Dzięki zastosowaniu w prądownicy głowicy typy TURBO uzyskamy trzy rodzaje strumienia: zwarty, rozproszony i parasol ochronny. Za pomocą głowicy reguluje się kąt rozwarcia strumienia rozproszonego, a także uruchamia się funkcję oczyszczania. Dzięki zastosowaniu turbiny prądownica uzyskuje maksymalną efektywność prądów wody.

 

Prądownica wykonana zgodnie z zasadami ergonomii, co sprawia, że jej obsługa jest łatwa nawet w trudnych warunkach.
Prądownica może być stosowana do gaszenia instalacji elektrycznych do napięcia 380 kV dla strumienia rozproszonego.

Specyfikacja:

ciśnienie robocze 0,6 MPa
wydajność 100 - 400 l/min
obrotowa nasada
waga 2,4kg
wymiary 290 x 109 x 24

 

Produkty powiązane

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl